Prof. dr Tijana Ivančević nova direktorka Zavoda za medicinu sporta Sportske akademije

Datum: 13.07.2015 • • Pogledano: 331
  • Odlukom Upravnog odbora Zavoda za medicinu sporta Sportske akademije, za direktora postavljena je Prof. dr Tijana Ivančević, a 28.02.2013. godine izabrana je za profesora Visoke škole strukovnih studija "Sportska akademija" u Beogradu.

Ko je Tijana Ivančević? Pogledajte sledeće adrese:

Tijana Ivančević

Prof. Dr. Tijana Ivančević je i generalni menadžer Tesla naučnog instituta i savetnik Diamond International Corporation u Južnoj Australiji, Adelaidi. Author je 19 knjiga objavljenih među vodećim naučnom izdavačima, nominovana je 2010. godine za Ajnštajnovu nagradu za naučna istraživanja, proglašena je kao jedna od vodečih svetskih naučnika u biografiji 2000 izuzetnih naučnika, Kembridž (2010. i 2012.) i u biografiji Markizove knjige "Ko je ko u svetu" (2010. i 2012.).
Tagovi

tijana ivančević