Vesti

Stručna praksa u NEMAČKOJ

Datum: 05.07.2017 • • Pogledano: 396
Sportska Akademija je obezbedila stručnu praksu u Nemačkoj za svoje studente. Da bi student mogao da obavi stručnu praksu u Nemačkoj, mora da ispuni sledeće uslove i pravila:

Stručna praksa u Nemačkoj, Sportska akademija Beograd

1. Stručna praksa traje 30 dana.
  2. U navedenom periodu student će obići nekoliko fitnes centara.
  3. Smeštaj, ishranu, prevoz u Nemačkoj i dodatne troškove boravka obezbeđuje fitnes centar.
  4. Student sam finansira putne troškove u odlasku i povratku.
  5. Poznavanje nemačkog ili engleskog jezika je obavezno.
  6. Student obezbeđuje putnu ispravu (pasoš), zdravstveno osiguranje, međunarodnu vozačku dozvolu i potvrdu Sportske akademije da je određen za stručnu praksu u Nemačkoj.
  7. Student je obavezan da pre polaska na put preda biografiju na nemačkom jeziku.
  8. Student je obavezan da za vreme boravka u Nemačkoj vodi dnevnik stručne prakse i podnese pisani izveštaj o svom radu sa prilogom fotografija.

Student koji ne želi da obavi stručnu praksu u Nemačkoj, ili ne ispunjava navedene uslove, praksu će obaviti u SD "Crvena zvezda" ili JSD "Partizan" u Beogradu.

Raspored obavljanja stručne prakse određuje Nastavno veće Sportske akademije.
Tagovi

stručna praksa u nemačkoj